Hakkımızda

İhtilal Gündüz İnşaat Malzemeleri İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi 2007 yılında halen şirket Genel Müdürü olan İhtilal Gündüz tarafından kurulmuş olup, 2010 yılına kadar ağırlıklı olarak inşaat malzemeleri alanında hizmet vermiştir. Daha sonraki yıllarda konut inşaatı sektöründe yoğunlaşan İhtilal Gündüz İnşaat Malzemeleri İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi, günümüzde konut projeleri yapımına devam etmektedir.

İnşaat sektöründeki tüm gelişmeleri eş zamanlı olarak takip eden İhtilal Gündüz İnşaat; üretmekte olduğu yaşam alanlarında sağlam, estetik ve fonksiyonel mekanlar oluşturmaktadır. Genç dinamik ve deneyimleri ile sürekli gelişmekte olan firmanın temel ilkesi kaliteli, dürüst ve güvenilir bir hizmet anlayışıdır.

"ihtilal Gündüz, ulusal ve uluslararası alanda hep daha iyi hizmetler sunmak amacıyla, sahasına giren bütün konularda rekabet edebilecek düzeyde sağlam temeller üzerinde oturtulmuş bir büyümeyi hedef almıştır...”

Misyonumuz

Çevreye saygılı olmak, kalite ve sağlamlığı temin etmek müşteri memnuniyetini artırmak, mükemmelliği yakalamak, sağlık ve emniyeti her zaman ön planda tutmak güvenirliği koruyarak dinamik ve hızlı çalışma performansını azimle sürdürmek, yeniliklere açık sürekli gelişme içinde olmaktır. Ayrıca çalıştığımız firmalara çözüm ortağı olabilmek temel amacımızdır.

Vizyonumuz

Çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken toplumların kalkınması ve refahına katkıda bulunan özel sektör kuruluşlarının önde gelenleri arasında yer almak.